Antep Fıstığı Kırarak Ek Gelir Elde Edin

Antep Fıstığı Kırarak Ek Gelir Elde Edin

Evde Antep Fıstığı Kırma İşi İle Para Kazanma

Evde kendi imkanlarınızla yol parası, yeme içme gibi masraflardan kısarak kendi işinizi kurabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız mı var? Ek gelire mi ihtiyacınız var? Gün boyu çalıştığınız aktif işiniz ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetmiyor mu? Hemen harekete geçip evde antep fıstığı kırma işi yapabilirsiniz. Bu iş için girişken olmanıza gerek yoktur. Bu iş için düzenli ve disiplinli çalışmaya ihtiyacınız var. Peki bu işten ne kadar kazanırım mı diyorsunuz? Hemen pnun cevabını verelim. Kazancınızı siz belirlersiniz? Nasıl mı kazanç sizin iş performansınıza bağlıdır. Yapacağınız işlem yoğunluğuna göre değişir. Akşam yemeğinden sonra 18 ile 21 arası günde düzenli olarak 3 saat çalışarak ayda en az 2000 lira kazanç elde edebilirsiniz.

Evde antep fıstığı kırma işini özellikle ev hanımları çok tercih etmektedir. Akşama kadar evde olan normal işlerini bitirdikten sonra boş kalan ev hanımları aile bütçelerine destek olmak amacıyla bu işi yapmaktadır. Bu işi yapmak için firma yetkilileri ile irtibata geçmeniz gerekir. Bu işi özellikle antep fıstığının çok yetiştirildiği Antep, Urfa ve Siirt bölgesinde yaşayan kadınlar yapmaktadır. Üretim yerine ne kadar yakın olursanız o kadar iyidir. Çünkü üretici firmayla direk temasa geçip bu işlemi yaparsınız. Firmaların bu işte en büyük gideri kargo bedelidir. Firma size antepfıstığını kargo ile gönderir ve teslimi tekrar kargo ile alır. Bu işlemi elden direk firmadan almanız firmayı kargo masrafından kurtarır. Bu da firmanın işi size vermesinde size artı değer kazandırır.

İstanbul ilinde yaşıyorsanız bu işlemi yapmak için birçok firma ile iletişime geçebilirsiniz. Üretim yeri olmamasına rağmen milyonluk şehirde birçok antapfıstığı firması bulunur. Bu işlemi yaparken çok dikkat etmelisiniz. Fıstığın içini parçalamamaya dikkat etmelisiniz. Evde ailecek oturduğunuz yerden fıstık kırarak ciddi kazanç elde edebilirsiniz.  Koliler ve çuvallarla gelen fıstıkları evde isterseniz bir ekip oluşturarak kısa sürede içini çıkartıp firmaya teslime derek kazanç elde edebilirsiniz. Temiz iş çıkartıp işleri zamanında teslim ettiğiniz sürece bu işi uzun yıllar yapabilirsiniz.