Aylık 2000 TL Gelir! Gül Kurusu Paketleme

Aylık 2000 TL Gelir! Gül Kurusu Paketleme

Gül Kurusu Paketleme İşi

Hem bireysel olarak hem de firmalarla bağlantılı olarak yapabileceğiniz en güzel paketleme işlerinden biride kuru gül paketleme işidir. Dünyada çok fazla ilgi gören ve tüm özel anları muhteşem bir ambiyansla süsleyen güllerin paketlenmesi hem keyifle yapabileceğimiz hem de ek gelir sağlayabileceğimiz keyifli bir paketleme işdir. Gülün bilinen tarihi günümüzden 20 ila 45 milyon yıl gerilere dayanmaktadır. Güller tarihin her döneminde özel bir ilgi görmüştür. Özellikle Çin medeniyetinde gülün özel bir önemi vardır güllerle ilgili için imparatorluğu kitaplarında 600 den fazla eser olduğundan bahsedilmektedir. Kleopatra döneminde de güller büyük bir önem taşımaktaydı süt banyoları gül yapraklarıyla doldurulur, hatta   güller afrodiziyak olarakta kullanılırlardı. Batı

Avrupa, Amerika ve Avustralya’da gülden birçok alanda çeşitli şekillerde yaralanmaya başlanmıştır. Bu çeşitlerin arasında en kalıcı olanı gülkurularıdır. Mevsimsel süreçlerden ötürü her dönemde taze gül bulmak zor olduğundan güller kurutularak daha kalıcı ve her mevsimde her haliyle insanları gülümseten güller paketlenerek binlerce insana iş imkânı sunmaktadır.  Son dönemlerde gelir ve gider dengeleri değişkenlik gösterdiğinden birçok insan ek iş aramaktadır. Her dönemde yetişme özelliği olmadığından hassas bir özelliğe sahip  güllerin yapay olanlarda üretilerek aynı güzelliği ve aynı duyguları sağlayabilmektedir. Fakat yapay güller gerçeğin yerini tam olarak dolduramadığından çeşitli malzemeler ve kokularla paketlenerek daha çekici bir hale getirilmektedir.

Güllerin en çok tercih edildiği ve hatta rekor seviyesinde rağbet gördüğü 14 Şubat sevgililer günü ve anneler günü olarak belirlenmiştir.   Bu doğrultuda paketleme işinde en başta gelen kuru gül paketleme işi en çok tercih edilenler arasındadır. Boş vakitlerinizi değerlendirmek istiyorsanız minimum 500 tl ve 100 tl arasında bir gelir getiren paketleme işi hem keyifli hem de boş zamanlarınızı değerlendirerek ülkeye ve kendi cebinize katkıda bulunabiliriz.

Kuru gül paketleme malzemeleri ve yapımı

İşverenler tarından gönderilen ürünler ile beraber  kullanılan malzemeler, gülkurusu, aksesuar ve süsleri, kese, kurdeledir. Gönderilen malzemeler ile beraber keseye bir miktar gül kurusu koyulur, verilen kese kurdele ile bağlı değilse önce bağ yapılır ve daha sonra sizden istenen aksesuar ve süsler kullanılarak biraz hayal gücü ve becerinizi de bu işe katarak kuru gül paketleme işini tamamlamış  olursunuz . Evde kuru gül paketleme işi yapılabilecek en keyifli, işlerden olup düzenli olarak çalışıldığında aylık 1500 TL ve 2000 TL arasında bir kazanç sağlanabilmektedir. Gülkurusu paketleme işiyle hem evinizin rahat ortamında çalışma imkanı bulup iyi bir gelir elde edebilir hem de keyifli zaman geçirebilirsiniz.