Cetvel Seti Paketleme İşi İle Ek Gelir Sağlamak

Cetvel Seti Paketleme İşi İle Ek Gelir Sağlamak

Evde Cetvel Seti Paketleme İşi İle Para Kazanma

Evde yaptığı ek işler ile ek gelir elde etmek isteyen bayanlar için bugün yeni bir fırsatımız var. Her geçen gün büyüyen evde ek iş piyasası ile alakalı olarak yine her geçen gün büyüyen iş potansiyeli mevcut. Bugün bunlardan bir yenisi olan Evde Cetvel Seti Paketleme İşinin detaylarını aktaracağız. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen bayanlar yaptıkları aramalarla internette sürekli evde ek iş ilanı aramakta. Evdeekisilani.com adresi olarak bayanları en iyi şekilde yönlendirerek, en çok kazancı elde edebilecekleri işlerle alakalı bilgilendirme yapma hedefimiz doğrultusunda bugün yeni işimizin tanıtımına geçelim.

Evde Cetvel Seti Paketleme İşi İle Nasıl Para Kazanılır?

Evde cetvel seti paketleme işimizde dikkatli olmamız gereken bazı noktalar var. Özellikle eksik parça kalmaması ve yerleştirilen parçaların dikkatli ve özenli yerleştirilmesi konusu çok önemlidir. İş ile alakalı firma tarafınıza 25.000 farklı çeşit cetvel gönderiyor. Bunlar 5.000 er halde farklı 5 çeşit cetvel ve bu 5 farklı cetveli tek kutuda toplamanız bekleniyor. Toplam 5.000 adet kutu yaparak işi tamamlayabilirsiniz. 25.000 adet cetveli 5.000 adet olarak paketlenmiş şekilde teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Evde Cetvel Seti Paketleme İşi İle Ne Kadar Para Kazanılır?

Cetvel seti paketleme işi ile aylık olarak ortalama 1.600 TL ve civarı bir kazanç elde edebilmeniz mümkün. Bu kazançları elde edebilmeniz için ortalama bu işe bir ay boyunca her gün 7 – 8 saat süre ayırmanız gerekmekte. Bu ortalamaları yakalarsanız tarafınıza verilen işleri tamamlayarak aylık 1.600 TL ve civarı kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Cetvel Seti Paketleme İşine Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Bu iş eğer size uygunsa ve başvuru yapmak istiyorsanız.

  • İsim
  • Geçerli bir mail
  • Yaşadığınız şehir

Bilgilerinin yer aldığı bir yorumu aşağıda ki yorum formu aracılığı ile bizlere göndermeniz gerekmektedir.

Sizde Evde Cetvel Seti Paketleme İşi İle Para Kazanma konumuzda anlatıldığı evde iş fikirlerini yaparak evden para kazanmak istiyorsanız sayfa sonunda bulunan yorum alanına Adınız ve Soyadınız, mail adresiniz, telefon numaranızı, yaşadığınız ili ve kendiniz hakkında bir şeyler yazınız. Böylece Evde Cetvel Seti Paketleme İşi İle Para Kazanma konusunda eleman arayan kişiler ve firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.