Çorap Paketleme İle Ek Gelir ve Kazanç

Çorap Paketleme İle Ek Gelir ve Kazanç

Evde çorap paketleme işi

Türkiye’de en aktif çalışan sektörlerden birisi tekstil sektörüdür. Birçok firma iş yoğunluğundan dolayı müşterilerine ürün yetiştirmekte zorlanmaktadır. Bu yüzden tekstil firmaları iş yükünden kurtulmak için evlere ek iş verirler. Evde ek iş yapmak isteyenler için güzel fırsatlar sunan firmalar evde çorap paketleme işi ile insanların maddi sıkıntılarından kurtulmasına destek oluyor. Birçok firma evde ek iş yapmak isteyen kişilerin başvurularını değerlendirip başvurusunu olumlu buldukları firmalar ile çalışmaaya başlarlar. İşe alındığınız taktirde firma size iş için bütün ekipmaları evinize kadar getirir. Yaz kış farketmez firmaların her daim çalışan kişiye ihtiyacı vardır. Çorap paketleme işi ile basit bir şekilde çorapları paketleyip ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Evde çorap paketleme işi nasıl yapılır?

Fabrikadan üretilen çorapların sınıflandırılması gerekir. Erkek çorabı, kadın çorabı, bebek çorabı, çocuk çorabı gibi çorapların sınıflandırılması gerekir. Çorapları uygun ambalajlara sınıflandırarak paketleme işi için firmalar part time çalışacak elemanlar ararlar. İnternet üzerinden çorap firmaları ile irtibata geçip paketleme işi yapabilirsiniz. Çeşitli renk ve modellerde çorapları 5li ve 10lu olacak şekilde paketleyerek kazanç elde edebilirsiniz.

Normal çorapların dışında firmanın taleplerine göre babet çorap paketleme işi de yapabilirsiniz. Babetler için firma size özel mukavva kalıpları verebilir. Pketlediğiniz çorapları sayarak kolilere dizip koliyi kargo ile firmaya gönderip kazancınızı banka hesabınıza alabilirsiniz.

Evde çorap paketleme işi ne kadar kazandırır?

Evde çorap paketleme işi için firmalar genelde müşterilerine haftalık ödeme yaparlar. Haftalık bu işten en az 500 lira kazanç elde edebilirsiniz. Düzenli olarak çalışan birisi ayda en az 2000 lira kazanç elde edebilir. Kazancının üst limitini kişinin performansı belirler. İyi bir ekiple düzenli çalışarak bu geliri 5000 liraya çıkarmanız mümkündür. İşlerin eksiksiz ve sorunsuz yapılması gerekir. İşlerin zamanında teslim edilmesi önemlidir. Bazı firmalar ek iş verdikleri kişilerin sigorta bedelini ödemektedir. Siz de evden çorap paketleme işi ile ciddi kazanç elde edebilirsiniz. Sizi üzmeyecek ödemenizi yapacak sabit bir firma ile uzun yıllar çalışmayı denemelisiniz.