Düğme Paketleme Yaparak Ek Gelir İlanı

Düğme Paketleme Yaparak Ek Gelir İlanı

Evde Düğme Paketleme Yaparak Para Kazanma

Evde ek iş yaparak, ek kazanç elde etmek isteyen bayanlar son yıllarda özellikle İnternet üzerinden bu konu ile alakalı oldukça fazla araştırma yapmakta. Bizlerde evde ek iş ilanları ile alakalı bayanlara yardımcı olmak amacı ile firmalar tarafından servis edilen yepyeni iş imkânlarını tanıtarak bayanlara yardımcı olma hedefindeyiz. Bugünde bu yeni iş fırsatlarından bir tanesi Evde Düğme Paketlemesi Yapma işini detaylandırıp ek kazanç sağlayabileceğiniz bu iş ile alakalı kafalarda ki bazı soru işaretlerini gidermeye çalışacağız.

Evde Düğme Paketleme Yaparak Para Kazanma

Evde düğme paketleme işi gerçekten çok büyük sabır gerektiren bir iş, işi almadan önce bunun bilincinde olmanız önemli. Küçük olan paketleri düğmelemek belirli bir zaman sonra sıkıcı bir işlem olabiliyor. O yüzden işi almadan önce bu konu ile alakalı kendinizi değerlendirmenizde fayda var. İş detayında ise sizlere gönderilen toplam 300.000 adet düğmeyi 2 şer li 2 şer li poşetlere yerleştirmeniz isteniyor. Toplam 150.000 poşet çıkartacaksınız. İş stresli, zorlu ve kazancı yüksek bir iştir. Gönderilen 150.000 adet poşet ve 300.000 adet düğmeyi sorunsuzca paketleyerek güzel miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Düğme Paketleme İşi ile Aylık Ne Kadar Kazanabilirim?

Evde düğme paketleme işi bahsettiğimiz gibi zorlu ve uğraştırıcı bir iş. Ancak kazancıda ona oranla güzel. Aylık olarak günde ortalama bu işe ayıracağınız 6-7 saat ile toplamda 2.000 TL‘ ye yakın ek gelir elde edebilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken ürünleri uygun bir şekilde paketleyerek eksiksiz bir biçimde teslim etmek.

Evde Düğme Paketleme İşine Nasıl Başlarım?

Evde düğme paketleme işine başlayabilmek için sitemizde bulunan yorum bölümüne bilgilerinizi göndermeniz gerekiyor. Bu bilgiler şu formatta olursa firmaların dönüş yapması daha kolay olacaktır.

İsim:

Nerede Yaşıyorsunuz:

E-mail Adresi: (Geçerli ve kontrol ettiğiniz bir e-mail adresi)

Günlük İşe Ayırabileceğiniz Süre:

Şeklinde attığınız yorumlar onaylanacak ve firmalar tarafından uygun görülmesi halinde e-mail yolu ile sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Sizde Evde Düğme Paketleme Yaparak Para Kazanma konumuzda anlatıldığı evde iş fikirlerini yaparak evden para kazanmak istiyorsanız sayfa sonunda bulunan yorum alanına Adınız ve Soyadınız, mail adresiniz, telefon numaranızı, yaşadığınız ili ve kendiniz hakkında bir şeyler yazınız. Böylece Evde Düğme Paketleme Yaparak Para Kazanma konusunda eleman arayan kişiler ve firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.