Evde Abaküs Montajı Yaparak Ek Gelir İmkanı

Evde Abaküs Montajı Yaparak Ek Gelir İmkanı

Abaküs Montaj İşi İle Para Kazanma

Bilmem hatırlar mısınız? Okul çağında okula yeni başladığımızda abaküslerle eğlenceli vakitler geçirirdik. Özellikle matematik dersinde saymaları abaküsle yapardık. Soyut olan sayılar abaküsle somut hale getirilip saymayı kolayca öğrenirdik. İşte çocukluğumuza damga vuran abaküsler bugün birçok insanımız için gelir kapısı haline geldi. Abaküs montaj işi bireysel olarak yapabileceğiniz bir ek iş fırsatı sunuyor. Ekip olarak bu işi yapabilirseniz ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Kendi ekibinizi kurup ekibin başında olup seri ve hızlı bir üretimle ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Üretim hızınız, aktif oluşunuz kazanacağınız miktarı daha da arttıracaktır.

Evde yol parası, yeme içme, kira gibi gideriniz olmadan oturduğunuz yerden abaküs montaj işi ile ciddi paralar kazanabilir maddi sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Evinde rahat bir şekilde gelir elde etmek için siz de abaküsle montaj işine girebilirsiniz. Çalışma saatlerinizi kendiniz ayarlarsınız. Hiçbir sosyal ve kültürel etkinliklerinizden geri kalmadan yarı zamanlı çalışabilirsiniz. Bazen hızlı çalışarak, bazen dinlenerek, bazen çalışmaya ara vererek abaküsle montaj işini yapabilirsiniz. Çalışma saatleri, kazanacağınız parayı, dinleme saatlerini, tatil zamanalarını kendiniz ayarlarsınız.

Abaküs Montajı İşi Veren Firmalar

Abaküsle montaj işi için ilk yapmanız gereken işlem internet üzerinden abaküs montaj işi yapacağınız firmayı tespit etmektir. Anlaşma yapacağınız firma size yakın olursa hatta aynı şehirde olursanız kargo bedeli ödemek yerine işi yerinde elden teslim alarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Farklı şehirdeyseniz bütün ürünler kargo ile tarafınıza iletilir. Kargo bedelini anlaşma yapacağınız firma öder. Firma size gerekli olan bütün malzemeyi gönderir. Firma işin nasıl yapıldığını gösteren küçük bir açıklama kitapçığını tarafınıza gönderir.

Evde abaküsle montaj işinden kaç para kazanacağınız başta belirtiğimiz gibi sizin performansınıza bağlıdır. Firmalar 5000 abaküs dizimi için 2000 lira ödeme yapmaktadır. Düzenli olarak evde her gün 3-4 saatinizi bu işe vererek 1 ay gibi bir sürede 5000 abaküs dizimini kolayca yapabilirsiniz. Evde aile bireylerini de bu işe sokarak akşam abaküs dizme işini eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Abaküsle monyaj işini gerçek iş olarak yapan bir çok aile bulunmaktadır.