Evde Ataş Paketleme İşi Yaparak Ek Gelir

Evde Ataş Paketleyerek Para Kazanma

Evde Ataş Paketleyerek Para Kazanma

Ek iş sektöründe yepyeni bir iş teklifi ile yine karşınızdayız. Evde kendi imkanlarınızla ek iş yapıp aile bütçenize katkı sunabilirsiniz. Hayat şartlarının zorlaştığı şu günlerde evde boş vaktinizi değerlendirebilir ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Kazanç miktarınız sizin iş performansınıza bağlıdır. Düzenli ve disiplinli çalışarak evde ataş paketleme işinden haftalık en az 300 lira kazanç elde edebilirsiniz. Aylık 1200 lira gibi bir  miktara günde 2 saat çalışarak ulaşabilirsiniz. Ne kadar köfte o kadar ekmek mantığı ile ne kadar çok çalışırsanız kazanacağınız miktar o kadar artacaktır.

Evde ataç paketleme işi için sermayenizin olmasına gerek yoktur. Ataçlar kutulara sayılarak konulması gerekir. Firma yetkilileri ile anlaşmanız halinde size büyük kutularda ataçlar gelir. Gelen ataçları verilen küçük paketlere yerleştirirsiniz. Ücretlendirme ise kilo başına yapılır. Yasal ve güvenilir firmalarla iletişime geçip bu işi yapabileceğinizi belirtmeniz halide sizi bu iş için deneyeceklerdir. Düzenli ve disiplinli çalışarak temiz iş yaparak işlemi zamanında teslim ederek evde ataç paketleme işini sürekli kalıcı bir iş haline getirebilirsiniz.

Evde ataç paketleme işini ekip çalışması yaparak ciddi bir kazanç kapısı haline getirebilirsiniz. Bu iş için ekip arkadaşları kurabilir işin başına geçebilirsiniz. Evde ataç paketleme işi eğlenceli bir iştir. Severek eğlenerek ve zevk alarak bu işi yaptığınızda akşamların nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Evde aile bireyleri ile bir oyun havasında yapabileceğiniz bu işten ayda en az 2000 lira kazanç elde edebilirsiniz. Kazanç konusunda net bir rakam veremiyoruz. Çünkü kazanç sizin anlaşma miktarınıza ve iş performansınıza bağlıdır.

Evde ataç paketleme işi için internette verilen ilanları kullanabilirsiniz. Bu işi yapan tanıdık kimseler varsa bunları referans göstererek işe alınabilirsiniz. Firma ile direk yüz yüze görüşerek işi almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Telefonla yapılan başvurular genelde olumlu sonuçlanmamakyadır. Bu işi bireysel yada gurup oluşturarak yapabilirsiniz. Firmaya gurup oluşturduğunuzu ne kadar iş yapabileceğinizi belirtirseniz işi almanız daha kolay hale gelir. Temiz iş, zamanında teslim ile bu iş ek iş olmaktan çıkıp kalıcı iş haline gelebilir.