Evde Ceviz Kırarak Ek Gelir Elde Etmek

Evde Ceviz Kırarak Ek Gelir Elde Etmek

Evde Ceviz Kırma İşi

Evde Ceviz kırarak para kazanabilirsiniz. Peki, evde ceviz kırma işi ile nasıl ek kazanç sağlayabilirsiniz, onu anlatacağız bugün. Evde ek iş piyasası gittikçe artan bir piyasa. Sizde bu gelişen piyasadan pay almak istiyorsan, her gün yayınladığımız ek iş yazılarımızı takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Evde Ceviz Kırma İşi Yapmak

Eve ceviz kırma işi veren firmalar bu iş için fazla zaman harcamamak adına bu işleri ev hanımlarına veriyorlar. Ceviz içi üreten kuruyemiş firmaları bu isleri veren firmalar oluyor. Firmalar size çuvallarca cevizleri gönderirler. Ayrıca bu cevizleri kırmak için ceviz kırıcı alet gönderiyorlar. Bunlarla bütün halinde cevizleri kırıp içini kabuğundan ayırmanızı istiyorlar.

Evde Ceviz Kırma İşi ile Ne Kadar Kazanırım?

Evde ceviz kırma işini tek başınıza yapmanız imkânsızdır. Bu yüzden en az 5-6 kişilik bir grupla sohbet ederek bu işi zevkle yapabilirsiniz. Diğer türlü tek başınıza çok sıkıcı bir iş olacaktır. Eve ceviz işi veren firmalar, kilo başına ücret öderler. Bu piyasada firmalar kilo başına ödedikleri ücret 10 TL. Ne kadar çok ceviz kırarsanız o kadar çok para kazanırsınız.

Evde ceviz kırma işini yapmak istiyorsanız hızlı ve grup şeklinde çalışmanız en önemli noktaları oluşturuyor. Siz de ceviz kırma işini istiyorsanız yorum kısmına iletişim bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu iş hakkında sormak istedikleriniz varsa bizlere yine ayni yerden ulaşın. Hepinize bol kazançlar.