Evde Galoş Paketleme Yaparak Ek Gelir İmkanı

Evde Galoş Paketleme Yaparak Ek Gelir İmkanı

Evde Galoş Paketleme İşi

Günümüzde artık maddi olarak bağımsızlığı olmayan insanlar kendilerine güveni olmayan insanlar. 2019 yılı itibari ile ev hanımları da bu durumun çok net bir şekilde farkındalar. Bu sebeple kendilerine gelir veya ek gelir elde etme amaçlı evde ek iş ilanları ile ilgili araştırmalar yapmakta ve yeni gelir kapıları aramaktalar. Evlere iş dağıtan firmalar ise hanımların bu isteklerine cevap verebilmek için her geçen gün yeni iş fikirleri ve iş fırsatları ile bayanların karşısına çıkmakta. Evde Galoş Paketleme İşi yine yepyeni bir ek iş fırsatı bayanlar için. Bugün bu konu ile alakalı bayanlarımızı bilgilendirip, Evde Galoş Paketleme İşi ile ne kadar kazanabilecekleri ile ilgili bir yazı hazırlayacağız.

Evde Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde galoş paketleme ile ilgili detaylar aslına bakarsanız çok fazla değil. Zorlu ve teknik anlamda bilgi gerektiren bir işlem değil. Firma tarafından sizlere gönderilen 20.000 adet galoşu 20 şer, 50 şer ve 10 er adet olarak paketleme yapmanız isteniyor. İşlemleri yaparken adet konusunda çok dikkatli davranmanız ve size verilen 20.000 adet galoştan eksik galoş çıkarmamanız gerekiyor.

Evde Galoş Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanabilirim?

Evde galoş paketleme işinde kazanç bu işe ayıracağınız vakit ile aynı orantıda değişiklik gösteriyor. Eğer günde bu işe 6-7 saat gibi bir süre ayırabilirseniz eğer aylık galoş paketleme işi ile 1.600 TL gibi bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Ancak bu rakamlar maksimum kazanabileceğiniz rakamlar çünkü iş ile ilgili her ek işi alan bayanın bir üst limiti bulunmaktadır.

Evde Galoş Paketleme İşine Nasıl Başvurabilirim?

Galoş paketleme işine başvuru yapabilmek için isminizin, mailinizin ve bulunduğunuz ilin yer aldığı bir mesajı yorum olarak göndermeniz gerekiyor. Yorumunuzda günlük bu işe ne kadar vakit harcayabileceğiniz ve bu işi kaç kişi yapacağınız ile alakalı da bilgileri eklerseniz size dönüş yapacak firmalar açısından daha bilgilendirici olacaktır.