Evde Hazır Çorap Paketleme İşi 900 TL

evde corap paketleme isi

Evde ek iş Çorap Katlama

Evde para kazanma yöntemlerinden birisi de çorap katlama işidir. Bu iş son zamanlarda özellikle ev hanımları tarafından çok sık yapılmaya başlandı. Bölgenizde bir çorap firması varsa firma ile yüz yüze görüşerek evde çorap katlama işini alabilirsiniz. Firma yoksa internete girip firmaların telefon numaralarını bulup firma ile görüşüp işi alabilirsiniz.

Evde çorap katlama işi oldukça basit bir iştir. Uzmanlık gerektirmez. Firmalar size koli koli üretilmiş çorap ve ambalaj gönderirler. Gönderim işleri ve kullanacağınız malzemeler firma tarafından karşılanır. Kargo bedelini de firmalar öder. Size gönderilen çorapları kız erkek diye yada yaş gurubuna göre 3lü 5li 10lu şekilde ambalajlara yerleştirirsiniz. İşleminiz bittiği zaman koliyi kargoya verip firmaya gönderirsiniz. Firmalar bu iş için ödemeleri haftalık 15 günlük ya da aylık olarak yapmaktadır. Firma ile anlaşma şartınıza göre alacağınız ücretler değişkenlik gösterir.

Evde çorap katlama işini yediden yetmişe her kesimden insan yapabilir. Özel bir bilgi ve beceri gerektirmez. Akşam ailecek bir araya gelip bu işi ekip çalışması halinde yapabilirsiniz. Bugün birçok aile bu işi yaparak aile bütçesini kalkındırmaktadır. Firmaların taleplerini mutlaka dikkate alın. Teslim edemeyeceğiniz miktarda iş alıp firmayı mağdur etmeyin. Firmaları mutlu ettiğiniz sürede bu işten uzun yıllar ekmek yiyebilirsiniz.

Evde çorap katlama işi için ekstra bir masraf yapmanıza gerek yoktur. Size teslim edilen ürünü zamanınd apaketleyip firmaya iletmeniz yeterlidir. Firma belirttiğiniz hesap numarasına ödemenizi düzenli olarak geçecektir. Çorap katlama işini evinizde ofisinizde uygun gördüğünüz her ortamda yapabilirsiniz. Bu iş için kendinize bir ekip kurmalısınız. Kurduğunuz ekibin başında düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışmalısınız.

Evde çorap katlama işini son günlerce öğrenciler yapmaya başladı. Özellikle üniversite öğrencileri günün büyük bir bölümünü evde geçirirler. Maddi sıkıntı çeken birçok öğrenci evde çorap katlama işi ile okul harçlıklarını çıkarmaktadır.

Evde çorap katlama işi yapan firmalara internet üzerinden kısa bir araştırma yaparak ulaşabilirsiniz. Firmalara internet üzerinden başvuru formunu doldurarak müracat edebilirsiniz.