Evde Makyaj Fırçası Seti Yaparak Ek İş İmkanı

Evde Makyaj Fırçası Seti Yaparak Ek İş İmkanı

Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama İşi

Normal bir işte çalışın veya çalışmayın evde yapılacak ek işlerle çok güzel aylık gelirler elde edebilmeniz mümkün. Özellikle günümüzde artık evden ek iş sektörü inanılmaz gelişti ve çok ciddi potansiyel taşınmakta her geçen vakit yapılan iş potansiyeli artarak devam etmekte ve yepyeni iş fırsatları bayanlara sunulmakta. 2019 yılında ki en yeni güncel işlerden bir tanesi de Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama İşi. Yeni olarak firmalar tarafından evlere dağıtılmaya başlayan ve kısa sürede çok büyük ilgi görerek güzel kazançlar elde etmenizi sağlayan Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama İşi ile ilgili bayanlardan çok fazla soru ve talep aldık. Bugün hem bunları cevaplayıp, hem de bayanlara Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama İşinde firma bulabilmeleri için tanıtım yapmalarını sağlamak amaçlı bir yazı yazacağız.

Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama İşi Nasıl Yapılır?

Evde makyaj seti hazırlayıp para kazanmak için sahip olmanız gereken iki şey var, vakit ve dikkat. Firmalar tarafından sizlere gönderilen 12 farklı kalem ürünü (12 farklı ebatta ki makyaj fırçası) tek bir pakette toplamanız gerekiyor. Eksiksiz ve fırça tekrarı yapmadan 12 farklı fırçayı tek pakette toplamanız yeterli olacaktır. Toplamda tarafınıza gönderilen 12.000 adet ürünü 1.000 paket olacak şekilde ayırmanız yeterli olacaktır.

Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama İşi ile Ne Kadar Kazanılabilir?

Bu işten aylık 1.200 ile 1.500 TL arası bir gelir elde edebilmeniz mümkün. Bu işi tek başınıza yaptığınızı düşünürsek bu iş için günlük olarak 4 – 5 saat arası vakit ayırmanız yeterli olacaktır. Ancak maksimum kotanız var ve belirtilen rakamların çok daha üzerinde kazanabilmeniz çok zor.

Evde Makyaj Fırça Seti Hazırlama Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde makyaj fırçası paketleyerek para kazanma işine başvuru yapmak için isim, yaşadığınız il, kullandığınız aktif bir mail adresi ile yorum olarak başvurmanız yeterli olacaktır. Makyaj fırça seti hazırlama işi dağıtan firmalar ilan başvurunuzu görüp, uygun bulursa geri dönüş yapacaklardır.