Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi Verilir

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi Verilir

 Nazar Boncuğu Paketleme Ve Teknikleri

Kısaca bir bilgi aktaracak olursak; geçmişten günümüze kadar dini bir inanışa göre insanlar kendilerinde bir yorgunluk hali, mutsuzluk iş veya herhangi bir şey yapamama duygusu hakim olduğunda akıllara ilk olarak nazar değmesi gelir ve akabinde çözüm olarak da genellikle batıl bir inanış olarak da kabul gören nazar boncuğu akla gelir. Bu inanışın gereği evlere, işyerlerine, elbiseler ya da çantalarda kullanılmaktadır. Çok çeşitli tasarımlarla karşımıza çıkan nazar boncuklarında genel olarak mavi bir cam ya da bir materyal üzerinde bir göz sembolü  kondurulmaktadır.

Nazar boncukları gelişen tasarım imkânlarıyla beraber oldukça güzel ürünler ortaya çıkarılmakta ve her alanda yer bulabilmektedir. Türkiye’de en çok satılan ürünlerin başını çeken nazar boncukları hemen her evde ve her işte ya da yeni doğmuş bebeklerde çokça rastlayabilirsiniz. Nazar boncuğu mavi bir cam üzerinde göz şeklinde bir figürle birçok kültürde ve dini inanış da kötülükleri uzak tutuğuna ve kem gözlerden koruduğuna inanılan bir aksesuardır.

Nazar boncuğu nasıl paketlenir

Nazar boncuğu paketleme işi kolay ve eğlenceli bir iştir. Nazar boncuklarını evinizde paketleyerek hem eğlenip hem para kazanabilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilen nazar boncuklarını büyüklük sıralarına dikkat ederek üst tarafında bulunan halkaların arasından uygun ipleri kullanarak birbirine büyükten küçüğe şeklinde estetiğini bozmadan birbirlerine bağlar oluşturarak genelde beşli setler oluşturarak şeffaf paketlerine yerleştirip sıkıca bantlayıp nazar boncuğu paketleme işini bitirmiş oluruz.

Bunun yanı sıra yine çok fazla bildiğimiz bir nazar boncuğu paketleme çeşidi olan çengelli iğneye takılmış çeşitli büyüklüklerde farklı modellerde tasarlanan bu malzemeyi verilen paketlere kaç adette isteniyorsa doldurulup baş kısmı iyice bantlanarak bu paketleme işini de tamamlamış olursunuz. Nazar boncuğu paketleme işi bittikten sonra düzgünce kolilere yerleştirip kaç adet yapılmışsa üzerine not düşülerek yaptığınız işi başarıyla bitirmiş olursunuz ve ne kadar paketleme yapmışsanız işvereniniz ona göre bilgilendirme yaparak emeğinizin karşılığının ödemesi sağlıklı bir şekilde gerçekleşmiş olur.

Nazar Boncuğu İşi Ne Kadar Kazandırır

En çok merak edilen kısım nazar boncuğu paketleme işinde maksimum kaç para kazanç elde edebilirim. Nazar boncuğu paketleme işi ek iş imkanları arasında en ilgi çeken ve en kolay yapılan işlerdendir. Paketleme işinde en çok kazanç sağlayan işler arasında en tercih edilenidir. Genelde 1000 adet nazar boncuğu paketleme  karşılığında 150 TL ile 200 TL arasında bir kazancınız olur. Beceri ve hızınıza bağlı olarak maksimum bir haftada minimum 4 günde tamamlayıp güzel bir gelir sağlamış olursunuz. Paketleme işinde ne kadar seri olabilirseniz kazancınızı ona göre çoğaltabilirsiniz.

Özgür iş imkânları ve  ek gelir sağlamak isteyen herkes mutlaka paketleme işini denemelidir. Nazar boncuğu paketleme işi hem kendi özgür alanlarınızda evinizin sıcak ortamında kendinize göre belirlediğiniz zamanlarınızı değerlendirme fırsatını bulabilir hem de emeğinizin meyvesini keyifle kullanıp ailenize katkıda bulunup birçok kişiye vesile olup iş imkanları oluşturmada yardımlaşarak ülkemizi daha çalışkan bir medeniyet haline dönüştürmede de katkı sağlamış oluruz.

‘’ Sağlam Kafa Sağlam Vücutta bulunur, İşleyen Demir Pas Tutmaz, Emek Olmadan Yemek Olmaz ‘’ ata sözlerinin ışığında özgüveni yüksek bir kadın profili ile sağlıklı aileler en iyi olanaklar ve daha güçlü ve gelişmiş bir ülke olma imkanı da bulmuş oluruz.