Evde Rüzgar Gülü Yaparak Ek İş Fırsatı Yakalayın

Evde Rüzgar Gülü Yaparak Ek İş Fırsatı Yakalayın

Evde Rüzgâr Gülü Yaparak Para Kazanmak

Evde ek iş piyasası her gün yeni bir iş modeli ile büyümeye devam ediyor. Evde rüzgar gülü işi de bunlardan sadece biri. Bir yıla yakın evde ek iş sitesi olarak yayın yapıyoruz. Şimdiye kadar yüz elliden fazla ek iş tanıttık, tanıtmaya devam ediyoruz. Sitemiz sayesinde firmalar sizlere ulaştı mı bilmiyoruz ancak şundan eminim ki ek işleri tanıdıkça sizler de evde neler yapabileceğinizi gördünüz.

Evde ek iş yaparak ciddi olarak ev bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Rüzgar gülü özellikle çocuklar için vazgeçilmez bir oyuncak haline geldi. Sadece bir oyuncak değil ayrıca yazın gelmesiyle birlikte bahçede güzel bir aksesuar olarak kullanılıyor. Eve rüzgar gülü işi veren firmalar özellikle yaz aylarında çok iş vermektedir.

Firmalar, rüzgar gülü yapımı için gerekli malzemeleri size kolilerle evlere getirir. Sizden istenilen şekilde kâğıt ya da plastikleri keserek katlayıp ortasına iğne yerleştirip rüzgar güllerini yapmanızı isterler. Daha sonra yaptığınız rüzgar güllerini düzenli bir şekilde katlayarak teslim etmeniz istenir.

Evde rüzgar gülü yapmak oldukça basit yukarıdaki ve aşağıdaki görsellerde nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Evde rüzgar gülü işinden ne kadar kazandığınıza gelirsek, genelde firmalar 1000 adet rüzgar gülü yapımı için 200-250 TL arası bir ödeme yaparlar. Ayda 10 bin adet yaptığınızı düşünürsek, kazancınız aylık 2 bin TL’den fazla olacaktır. Rüzgâr gülü işi hem basit hem de çok kazandıran bir ek iş olarak karşımıza çıkıyor.

Sizde Evde Rüzgar Gülü Yaparak Para Kazanmak konumuzda anlatıldığı evde iş fikirlerini yaparak evden para kazanmak istiyorsanız sayfa sonunda bulunan yorum alanına Adınız ve Soyadınız, mail adresiniz, telefon numaranızı, yaşadığınız ili ve kendiniz hakkında bir şeyler yazınız. Böylece Evde Rüzgar Gülü Yaparak Para Kazanmak konusunda eleman arayan kişiler ve firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.