Evinizde Ihlamur Paketleyerek Ek Gelir Elde Edin

Evinizde Ihlamur Paketleyerek Ek Gelir Elde Edin

Evde ıhlamur paketleme işi

Para kazanmanın çok zor hale geldiği günümüzde bugünlerde özellikle ev hanımları evde ıhlamur paketleme işi yaparak ciddi kazançlar elde etmeye başladı. Günün büyük bir bölümü evde olan ev hanımları yarı zamanlı çalışarak evde ıhlamur paketleme işleri yapmaya başladı. Aile ekonomisine büyük destek olan ev hanımları ekip arkadaşlarını kurarak kendi işinin patronu olmaya başladı.

Evde ıhlamur bitkisi paketleyip para kazanmak için ıhlamur işi yapan firmalarla iletişime geçmelisiniz. Firmaların iş başvuru formunu doldurmalısınız. Çok basit birkaç işlem yaparak ıhlamur bitkisini paketleyerek para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem size çuvallar getirilen ıhlamurları eldiven takarak ayıklayıp belip gramajlı şeffaf ambalajlara koymaktır. Ne kadar kazanç elde edeceğinizi firma ile görürşerek belirleyebilirsiniz. Kazancınız iş performansınıza ve firma anlaşmanıza bağlı olarak değişir.

Evde uhlamur paketleme işinde uzun süre çalışmak bu işte kalıcı olmanız için firmaya aldığınız işi zamanında teslim etmelisiniz. Zamanında iş teslim etmemeniz halinde firma zor durumda kalacaktır. Kendisini zor durumda bırakan kişilerle uzun süre çalışmayacaklardır. Diğer dikkat etmeniz gereken husus işi özenerek temiz bir şekilde yapmalısınız. Özentisiz baştan savma yapılan işler her zaman firma tarafından fark edilir.

Evde ıhlamur paketleme işi için kendinize sağlam bir çalışma ekibi kurabilirsiniz.

Ekibin başına geçip düzenli olarak iş teslim ettiğiniz zaman aylık 5000 lira gelir elde edebilirsiniz. Evde günde 2-3 saat çalışarak 2000 lira üzerinde gelir elde edebilirsiniz. Evde ıhlamur paketlerken dikkatli olmalısınız. Ihlamurları düzgün temizlemelisiniz. Ambalaj paketlerine yerleştiriken ambalaj malzemelerine iyi davranmalısınız. İşi düzgün yapmaya özen gösterin. Ödemeleri genelde firmalar haftalık olarak yapar. Bütün malzemeler tarafınıza kargo olarak gönderilir.

Evde ıhlamur paketleme işi için firmaları internet kanalından bulabilirsiniz. Civarınızda yer alan ıhlamur firmaları ile yüz yüze görüşüp işi alabilirsiniz.  Günde kaç saat çalışacağınıza, ne kadar iş teslim edeceğinize siz karar verirsiniz. Bu iş için kendinize çalışma zamanı yaratmalısınız. Verimli bir çalışma ortamınız olmalıdır. Bu işi çevrenizde sevdiğiniz kişilerle birlikte yaparsanız daha hızlı yapar eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.