Evinizde Patik ve Çorap Örerek Gelir Kazanın

Evinizde Patik ve Çorap Örerek Gelir Kazanın

Evden Çorap ve Patik Örerek Para Kazanmak

Ev hanımları için evinden yapabilecekleri iş fikirleri vermeye devam ediyoruz. Ev hanımları evinizden para kazanmak istiyorsanız Evden Çorap ve Kazak örerek yaptığınız ürünleri satarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Özellikle yün örgüsü çorap ve kazaklar çoğu insan tarafından satın alınmaktadır. Günümüz ’de her kesimden insanın tercihi olan el örgüsü ürünleri özellikle son günlerde moda olması nedeni ile özellikle büyük şehirlerde tercih edilen ürünler arasında yerini aldı. Peki, el örgüsü ürünleri kime satabilirim, El örgüsü yaparak kaç lira kazanabilirim? Dilerseniz biraz detay verelim.

EVDEN ÖRGÜ ÖRMEK NE KADAR KAZANILIR?

El örgüsü ürünlerin satış fiyatları konusunda internet satış siteleri üzerinden bir araştırma yaptık. El örgüsü çoraplar internet üzerinden 30 TL civarında satılmakta uzun bot şeklinde örgü çorapların satış fiyatları ise 60 TL den satılmakta. Kazak ve Hırka tarzı el örgüsü ürünler ise 100 TL civarında satılmaktadır. Yaptığınız ürünleri internet üzerinde satabileceğiniz gibi çevrenizde bulunan tuhafiyecilerle anlaşarak satış yapmanızda mümkün fakat para kazanmak için her zaman internet satışını tercih etmenizde fayda var. Daha çok para kazanabilirsiniz. Eğer örgü örebiliyorsanız dilerseniz yorum kısmından el örgüsü ürün arayan insanlara ulaşabilirsiniz. Özellikle kış aylarında bu işi yaparak aylık 1000 ile 1200 TL arasında bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

EVE YÜN ÇORAP İŞİ VEREN FİRMALAR

Sizde el örgüsü ürünler yapabiliyorsanız bu işi yapabilecek yeteneğiniz varsa el örgüsü ürün satın alan insanlara ve firmalara ulaşmak için Yorum kısmına Nerede yaşadığınızı Ad Soyad ve E-mail adresinizi yazarak insanların sizlere ulaşmasını sağlaya bilirsiniz. Lütfen kendi güvenliğiniz için Telefon numarası yazmayınız.