Evinizde Raptiye Paketleyerek Ek Gelir Elde Edin

Evinizde Raptiye Paketleyerek Ek Gelir Elde Edin

Evde Raptiye Paketleme İşi

Bugün size evde raptiye paketleme işi ile ilgili bilgiler vereceğim. Hem kolay hem de iyi para kazanabileceğiniz işlerden biri olacaktır. Evde sizlere gönderilen raptiyeler kutularına paketleyerek ek kazanç sağlayacaksınız.

Eve raptiye paketleme işi veren firmalar sizlere malzemeleri göndermektedir. Sizden bu gönderilen raptiyeleri istenilen miktarda kutulara koymanızı ve onları yine büyük kutulara istenilen sayıda yerleştirmenizi sağlar. Siz de bu işi ister bireysel isterse yakın arkadaşlarınızdan ya da ailece oluşturacağınız bir grupla bu işi kolaylıkla halledebilirsiniz. Genelde raptiye işi büyük miktarda gönderilir. Paranız peşin olarak teslimat sırasında ödenir. Kutu sayısına göre sizler ödeme yapacaktır. Ortalama kutu başına 30 kuruş ödeme alırsınız. Yani 1000 kutu raptiye paketleme işi ile 300 TL gibi bir para kazanabilirsiniz.

Evde Raptiye Paketleme İşi Yaparak Gelir Elde Edebilirsiniz

Tahmin edeceğiniz üzere raptiye paketlemek öyle zahmetli bir iş değil. Bu yüzden sizlere verilen ücret de çok az demeniz haksızlık olur. Firmalar raptiye işi için büyük paketleme makineleri almak istemezler. Zaten kazandıkları paralar ile hali hazırda çok satılmayan raptiye sektörünü büyük paralar yatırmak istemezler. Bu yüzden evde ek iş yapan ev hanımlarına bu işi isteyerek gönderirler. Sizler de bu işe talipseniz aşağıdaki yorum kutusuna iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Her evde ek iş yazımızda belirttiğim gibi sitemiz size iş vermek ya da iş bulmak konusunda maalesef garanti vermez. Sadece evde yapabileceğiniz ek işler neler onları tanıtır ve firmaların sizlerle yorumdaki iletişim bilgileri ile sizlere ulaşmasını sağlar. Yorum bırakırken bu durumu kabul etmiş sayılırsınız. Evde raptiye paketleme işi hakkında yorum ve sorularınızı da bizlere iletebilirsiniz. Herkese iyi ek işler diliyorum.