Evinizden İplik Temizleyerek Ek Gelir Elde Edin

Evinizden İplik Temizleyerek Ek Gelir Elde Edin

Evde İplik Temizleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Ülkemizde son zamanlarda verilen teşvikler sayesinde birçok ilde tekstil firmaları kuruldu. Tekstil firmaları iş yoğunluklarında İplik Temizleme işini ev hanımlarına vererek iş yükünü azaltmaya çalışmaktalar. Hazır giyim firmaları gerçek anlamda bu işi iyi yapabilen ev hanımlarına ek iş olarak yaptırmaktadır. Genellikle ekip olarak bu işi alan ev hanımları evlerinden çalışarak para kazanabilmekteler. İplik temizleme işi çok basittir üretimi bitmiş konfeksiyonda üretilen pantolon, gömlek, penye gibi birçok ürünün üretimde üzerinde kalan ipliklerin temizlenmesidir. Ev hanımları bu işi yapıp aile bütçelerine ek gelir sağlamaktadır.

NE KADAR PARA KAZANABİLİRİM?

İplik temizleme işi, ipliğini temizlediğiniz ürün başı para kazanırsınız. İplik temizleme işinden para kazanmak isteyenlerin bu işi temiz düzgün yapmaları çok önemli temizlediğiniz ürünlerin üzerinde iplik kalmaması gerekiyor. İşin devamlılığı ipliğini temizlediğiniz ürün üzerinde hiç iplik kalmamış olması gerekiyor. Ürünü satın alan firmalar ürünleri hazır giyim atölyelerinden alırken kontrol etmektedir. Eğer ürün üzerinde iplik kalmış olursa konfeksiyoncuların bu ürünleri tekrar temizlenmesini talep eder eğer ürün üzerinden iplik çıkarsa size işveren firmalarla tekrar çalışamazsınız. Peki, bu işi yapan ev hanımları günlük ne kadar kazanır. Eğer günlük olarak bu işi yaparsanız aylık bin TL bir kazanç elde edebilirsiniz.

İPLİK TEMİZLEME İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM

İplik temizleme işi veren firmalar sizlerin yorum kısmına yazacağınız yorumları okuyarak iletişime geçmektedir. Fakat çevrenizde tanıdığınız bildiğiniz konfeksiyon atölyesi varsa direkt soraraktan bu işi alabilirsiniz. Eğer bu işi yapmak istiyorsanız fikircafe.com sitesi aracılığı ile de yapabilirsiniz. Yazının alt kısmında bulunan yorum kısmına bu işi yapmak istediğinize dair bir yazı yazıp, sonrasında Ad Soyad ve E-posta adresinizi yazıp nerede yaşadığınızı ve bulunduğunuz bölgeyi yazıp bu işi yapabileceğinizi yazabilir ve bu firmalarla iletişime geçebilirsiniz.