Gırgır Temizleme Aracı Montajı İle Ek Gelir

Gırgır Temizleme Aracı Montajı İle Ek Gelir

Evde Gırgır Montajı İşi Yaparak Para Kazanma 2019

Evde ek gelir elde etmek isteyenler için internet üzerinden yapabileceği bir çok ek iş bulunur. Evde gırgır montajı yaparak para kazanma yöntemi son günlerde özellikle ev kadınlarının çok tercih ettiği bir yoldur. Bu iş yeni bir iş olduğu için herkes tarafından bilinmez. Gırgıra ait olan parçalar firma tarafından size teslim edilir. Sizde parçaları bir araya getirip gırgır montajı yaparsınız. Size verilen işi vaktinde teslim edersiniz. Firma da size bu iş karşılığında ödeme yapar. Ödemeler banka hesaplarına haftalık 15 günlük ya da aylık olarak anlaşmanıza bağlı olarak yapılır.

Evde gırgır montaj işi zevkli bir iştir. Ailecek bu işi akşam bir aktivite etkinlik olarak yapabilirsiniz. Vaktinizi çok almaz. Parçalı gırgır ürünlerini bir araya getirerek siz de ciddi kazanç elde edebilirsiniz. Gırgır 3 parçadan oluşur. Bu 3 parçayı birbirine montajlayarak gırgır oluşturabilirsiniz. Boş vaktinizi kazanca çevirmek için sizde gırgır firmaları ile irtibata geçmelisiniz.

Temizlik konusunda ev hanımlarının elinden düşürmediği gırgırlar size ek gelir kapısı oluşturabilir. Gırgır satışı birçok yerde yaygın olarak yapılır. Birçok gırgır firması ürettiği gırgırların montajını yapacak eleman bulma sıkıntısı çekmektedir. Siz de internet üzerinden bu firmalarla diyaloğa geçip gırgır montajlama işi yapabilirsiniz.  Firmalara internet üzerinden forum doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaparken isim soy isim güncel telefon numaranız ve iletişim bilgilerinizi yazmanız yeterlidir. Firmalar uygun gördükleri kişilere gırgır montaj işini vermektedir. Başvuru formuna iş tecrübeniz ve çalışma ahlakınızdan bahsedin.  Kendinizi iyi ifade ederseniz bu işi alabilirsiniz. Firmaya yakın bir çevrede oturuyorsanız başvurunuzu yüz yüze yapmanızı tavsiye ederiz.

Gırgır montaj işinden ürün başına 20 kuruş kazanç elde edebilirsiniz. Günde 300 tane gırgır yaparak günlük 60 lira aylık 1800 lira kazanç elde edebilirsiniz. Kazanç miktarınız sizin iş performansınıza bağlıdır. Bu yüzden etkili bir ekip çalışması ile kazancınızı katlayabilirsiniz.  Firma sizden zamanında iş teslimi ister. İşlerin sorunsuz olması gerekir. Düzenli ve düzgün bir şekilde çalışarak bu işi ek iş olmaktan çıkarıp kalıcı hale getirebilirsiniz.