Karanfil Paketleme İşi İle Ek Gelir Fırsatı

Karanfil Paketleme İşi İle Ek Gelir Fırsatı

Evde Karanfil Paketleme İşi

Evde ek iş sitesi olarak ek kazanç sağlayabileceğiniz işleri tanıtmaya devam ediyoruz. Bugün size hanımların evde olmazsa olmazları olan karanfilden bahsedeceğiz. Evde karanfil paketleyerek bütçenize katkı sağlayacaksınız. Evde börekler, çörekler hazırladığınızda kullandığınız ya da bir yerde yemek yedikten sonra ağız kokunuzu kessin diye dişlerinizle ezdiğiniz karanfilleri başkaları da kullansın diye paketlere koyuyorsunuz.

Herkesin evde rahatlıkla yapabileceği bir ek iş olan evde karanfil paketleme işini isterseniz bireysel, isterseniz de grup halinde yapabilirsiniz. Daha önceki ek iş yazılarımda da bahsettiğim gibi grup olarak yaparsanız hem de daha profesyonel görünürsünüz, hem de işleri vaktinden önce teslim edebilirsiniz.

Evde karanfil paketleme işi veren firmalar

Eve karanfil paketleme işi veren firmalar sizlere çuval dolusu karanfil göndermektedir. Diğer paketleme işlerinde olduğu gibi firmanın istediği miktarda küçük poşetlere paketlemeniz istenecektir. Bu paketleri yine size bu işi veren firmaya teslim ettiğiniz de genelde 10 bin karanfil paketi için sizlere 1500 TL gibi bir ödeme yapılacaktır. Ayda 10 bin paket karanfil için kazanacağınız miktar gayet iyi olacaktır.

Karanfil paketleme işi veren firmaların sizlere kolayca ulaşması için aşağıda yorum kutusuna iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz. TC kimlik numarası gibi özel bilgilerinizi KESİNLİKLE YAZMAYINIZ! Ayrıca bu ek iş ile ilgili aklınıza takılan soruları da sorabilirsiniz. Herkese bol kazançlar diliyoruz.

Sizde Evde Karanfil Paketleme İşi konumuzda anlatıldığı evde iş fikirlerini yaparak evden para kazanmak istiyorsanız sayfa sonunda bulunan yorum alanına Adınız ve Soyadınız, mail adresiniz, telefon numaranızı, yaşadığınız ili ve kendiniz hakkında bir şeyler yazınız. Böylece Evde Karanfil Paketleme İşi konusunda eleman arayan kişiler ve firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.