Kavanoz İşi Yaparak Aylık 2000 TL Kazanmak

Kavanoz İşi Yaparak Aylık 2000 TL Kazanmak

Kavanoz İşi Yaparak Para Kazanmak

Son zamanlar da fazlası ile ilgi görmekte olan kavanoz işi hem pratik hem de oldukça iyi olan getirisi olan kavanoz işi birçok farklı kanallar ile satışa sunularak aile bütçesine katkı sağlanabilir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber insanlar evde yapılacak iş potansiyelini internet üzerinden araştırarak ek gelir elde etmenin birçok farklı yönünü bulmaktadırlar.

Son zamanlar da e ticaret sayfaları, e ticaret mağazaları ve Instagram gibi sosyal medya ve internet üzerinden birçok kendine ait ürünü satışa sunmaktadır. Bunlarla beraber sizler de kavanoz işi yaparak para kazanmak istiyorsanız bu yöntemler il satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Evde kavanoz işi yaparak ailenizin bütçesine, ek gelir sağlayabilirsiniz.

Cam Kavanoz Satış Yöntemi

Evde kendine hem bir uğraş hem de gelir elde etmek isteyenler için kaçınılmaz bir fırsat diyebiliriz. Kavanoz işi yaparak para kazanmak isteyenler için başka farklı yöntemler sunuyoruz. Elinizde bulunan cam kavanozların üstüne tamamı ile ruh halinizi yansıtacak resimler çizerek ve ya çeşitli renkler ile boyayarak daha iyi bir hale getirip satışınızı hem kolaylaştırıp hem de hızlandırabilirsiniz.

Cam Kavanozları renklendirilmesi ve özgün boyaması ile hem kolay hem de size oldukça fazla bir getirisi olacaktır. Gün içerisin de ortalama beş saatlik bir vaktinizi ayırdığınız takdirde 1500ile 2000 TL arasında kendinize ek bir gelir elde edilebilir. Yapmış olduğunuz cam kavanozları sosyal medyalardan, e- ticaret sayfalarından, mağazalara internet üzerinden de satışını sunabilirsiniz.

Evde Kavanoz Kaplama İçin İhtiyaçlar Nelerdir?

Evde kavanoz kapama işi için en önemli şey kişinin yeteneği ve el becerisidir.  El becerisinin önemi oldukça fazla olan ve cam kavanoz kaplama işinin gerekli olan diğer malzemelerin işi yapan kişiye firma tarafından gönderimi sağlanacaktır. Bu malzemeler arasında cam kavanoz kaplama işinde boyalar, fırçalar, kalıp var ise kalıplar, kavanozlar, kavanoz kapaklı firma tarafından emekçiye gönderilir Kavanozun görünümünü değiştiren şeritler ve uygun kalıplar yer almaktadır. Bu tarz işleri emekçiye gönderen firmalar genel itibari ile zücaciye ve benzeri firmalardır. Zücaciye dükkânları dahi cam kavanoz kaplama işlerini evlere gönderebilme imkânları mevcuttur.