Kına Paketleme İşi İle Ek Gelir İmkanı

Kına Paketleme İşi İle Ek Gelir İmkanı

Evde kına paketleme işi ile para kazanmak

Evde kına paketleme işi yaparak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Ben ilk defa duydum. Ama bu işi meslek haline getirenler varmış. Kına işi yaparak ek gelir elde edebiliyorsunuz. Bu gelir hiç de azımsanacak gibi değildir.

Evde kına paketleme hem eğlenceli hem de kolay bir iş. Ev hanımlarının ve üniversite öğrencilerinin bu işlere talepleri fazladır. Bu iş özellikle bahar aylarında açılıyor. O zamanlar elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Kına stokları tükenmeden yaz aylarında dağıtıma ve satılığa çıkacak olan kına paketleri dediğim gibi bahar aylarında paketleme için evlere iş olarak verilir.

Kına paketleme işi diğer evde ek işler gibi tamamen malzemeler firmalar tarafından karşılanmayabilir. İsterseniz tüm malzemeleri kendiniz buluyorsunuz. İsterseniz de firmadan istiyorsunuz. Siz karşılarsanız iş sonunda maliyet + paketleme işi, adet başına paranızı alıyorsunuz. Eğer tüm malzemeleri kına işini veren firma karşılıyorsa o zaman sadece paketleme ücreti yine paket başına şeklinde paranızı alıyorsunuz.

Paketlemenin nasıl olacağını firma size gösterir. Buna göre süsleme ya da süslemeden nasıl olacağını size bilgi verirler. Siz de o çerçevede işinizi bitirirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerde kına paketleme işi çokça yapılıyor.

Kına paketleme işi veren firmalar size nasıl ulaşacak? Bu sorunun cevabı diğer işler gibi oldukça kolay. Bu haber Google’da yayınlanınca firmalar aratıyorlar ve bu işi isteyen sizleri buluyorlar. Peki, sizi bulmanız için ne yapacaksınız? Bu yazının altına adınız soyadınız ve diğer iletişim bilgilerinizi yorum olarak paylaşıyorsunuz. Firmalar bu şekilde size ulaşacaktır.

Kına işinde sizlere bol ve keyifli kazançlar diliyoruz. Bu iş hakkında sorularınızı da bizimle paylaşabilirsiniz. Bu konuda deneyimli arkadaşlar ve ben sorularınıza cevaplar bulmaya çalışırız. Kolay gelsin.