Kürdan Poşeti Paketleme İşi İlanı Aylık 2500 TL

Evde Kürdan Doldurma Paketleme İşi Veren Firmalar

Ek iş yapmak para kazanmak isteyen kişiler bugünlerde en çok kürdan paketleme işi yapmaktadır. Bu işten aylık 2000 ile 5000 lira arası kazanç elde edebilirsiniz. Günde 3-4 saat bireysel çalışarak 2000 lira ekip kurup başında durarak 5000 lira kazanç elde edebilirsiniz. Kaç para kazanacağınız sizin iş performansınıza ve işi ne kadar ciddiye aldığınıza bağlıdır.

Kürdan paketlerinde 100, 200 ve 500 adet kürdan bulunur. Kürdanları boyutuna göre paketlemelisiniz. Kürdanı nasıl paketleyeceğiniz konusunda tüm bilgiyi firma yetkililerinden öğrenebilirsiniz.  Kürdan paketleme işi yapmak gelir elde etmek isteyen kişilere iş veren birçok firma vardır. Bu firmalara internet üzerinden ulaşabilir iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı taktirde forumda belirtiğiniz adrese kürdanlar ve paketler teslim edilir. Kürdan paketleme işini zamanında teslim etmelisiniz. Zamanında teslim etmediğiniz işin hiçbir değeri yoktur. İşi zamanında teslim eder ve düzgün yaparsanız bu işi uzun yıllar sürdürebilirsiniz.

Kürdan paketleme işi zahmetsiz bir iştir. Yapımı oldukça kolaydır. Çocuklar için tehlikeli bir iştir. Bu yüzden bu işi yaparken çocuklarınızı bu işten uzak tutun. Dağınık olan kürdanları paketlere belirtilen sayıda koymalısınız. Üzerine marka ve paket adedi amblemini yapıştırmalısınız.

Bu İşten Ayda Ne Kadar Gelir Elde Edebilirim?

Kürdan paketleme firmaları fiyat olarak doldurulacak paket sayısına göre ödeme yaparlar. Ödemeler haftalık 15 günlük ya da aylık olarak anlaşmanıza bağlı olarak alırsınız. Ödemeler banka hesabınıza yapılır. Kaç para kazanacağınızı tam olarak kestiremeyiz. Firmanın bu iş için size vereceği ücret ve iş performansınız kazancınızı belirler.  Tahmini olarak bu işten 2000 ile 2500 lira arası kazanç elde edebilirsiniz. Kürdan paketleme işini almak için başvuru formuna ad soyad iletişim bilgisini yazmalısınız. İletişim bilgilerinizi doğru biçimde yazmalısınız. Sizinle kolay irtibat kuracakları iletişim kanalını kullanmalısınız.  Kürdan paketleme işinde sabırlı olmalısınız. İş için planlı ve disiplinli çalışmalısınız. Ekip çalışması ile size verilen işleri kısa sürede bitirebilirsiniz. İşin temiz yapılması ve zamanında teslim önemlidir. Temiz iş çıkarırsanız bu işi uzun yıllar yapabilirsiniz.