Kutu Katlama İşi İle Ek Gelir Fırsatı

Kutu Katlama İşi İle Ek Gelir Fırsatı

Evde kutu katlama işi ile ek kazanç

Evde kutu katlama işi hakkında bilgiler vererek evde yapabileceğiniz bir işten daha haberdar edeceğiz. Eskiden gazetelerden kese yapardık. Onları hatırlarım. O zaman bile para kazanır ya da kendi dükkânımız için yapardık bunu. Kutu katlayarak yine eski günlerdeki gibi eve üç beş kuruş para ek kazanç sağlayabiliriz. İşin ayrıntılarına ve firmalara nasıl ulaşabileceğiniz konularına geçelim.

Kutu hazırlama işi sadece ev hanımlarının değil beylerinin hatta çocuklarının da yapabileceği türden bir iş. Bunun için kaytarmak yok, bu işten ayda 500-750 TL gibi ciddi bir kazanç var. Fabrikalar kutu katlama işini artık kendileri yapabiliyor. Daha küçük firmalar ise bunları yan firmalara verirler. Firmalar da çok siparişi yetiştirmeyince bunu evdeki biz iş yapmak isteyen insanlara belli bir ücret karşılığında yaptırıyorlar.

Evde kutu katlama işi veren firmalar

Kutu işini veren firmalar kutu olsun diye kartonlar getirir. Üzerinde yazar ya da getirenin tarifine göre nereden kesilip nasıl şekiller verecekleri bildirir. Siz de ona göre kutuları katlayarak siparişi teslim edersiniz. Bunu grup halinde yapanlara firmalar öncelik tanır. Tabi tecrübe, hız ve yapılan iş de bu bakımdan önemli.

Sadece firmalar değil siz de özel günlerde özel hediye kutuları yaparak eve ek gelir sağlayabilirsiniz. Örneğin sevgililer gününde ya da anneler gününde çok rağbet edilen hediye kutuları hazırlayıp bunların içine çikolata, çiçek gibi güzel şeyler koyup süsleyip pazarlayabilirsiniz. Tasarım ve albeniliği tamamen size kalmış. Bunları internetten üzerinde ya da elden satabilirsiniz. Bu şekilde ciddi paralar kazananlar var. Fırsatı paraya her zaman çevirin. Sonuçta bugünler kapitalist günler.

Kutulama işi veren firmaların size ulaşması için aşağıda iletişim bilgilerinizi ve daha önce bu konudaki tecrübelerinizi uzun uzun yazmaktan çekinmeyin. Sadece ben kutu katlama işi yapmak istiyorum gibi basit cümleler kurmayın. Kimse o şekilde iş vermez. Daha profesyonel olun. Bu her işte öyledir. Bu konuda daha önceden tecrübesi olan arkadaşlar yazımıza yorumlarla katkıda bulunurlarsa sevinirim. Bol ve keyifli kazançlar.