Makas Montajı Yaparak Ek Gelir Elde Etme

Makas Montajı Yaparak Ek Gelir Elde Etme

Evde Makas Montajı İle Para Kazanma

Evlerinde ek iş yaparak para kazanmak için fırsatlar arayan bayanlara hem de evlere iş dağıtan firmalara yardımcı olmak amacı ile oluşturduğumuz yeni iş fikirlerinden bir tanesi daha ile karşınızdayız. Sektörde ki çok yeni ve güzel kazançlı işlerden bir tanesi olan Evde Makas Montajı İle Para Kazanma işinin detayları ile bugün sizler bilgilendirip evde makas montajı yaparak nasıl para kazanabilirsiniz ve ne kadar para kazanabilirsiniz bunu inceleyeceğiz.

Evde Makas Montajı İşi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Evde yapılacak ek işler konusunda yepyeni işlerden bir tanesi olan makas montajlama işi yüksek dikkat ve el becerisi gerektiren bir iş. Kazanç miktarı oldukça güzel olan işte makas montajı işinde firmalardan sizlere gönderilen (makasın çeşidine göre değişiklik gösterebilir) 4 ya da 5 parça olan makas parçalarını montajlayarak ortaya kullanıma hazır bir makas çıkartmanız istenir. Gönderilen parçalar ile toplamda 8.000 adet makas çıkartmalısınız. Tüm parçalar eksiksiz bir şekilde tarafınıza teslim edilir ve 8.000 adet makas eksiksiz bir şekilde sizlerden geri istenir.

Evde Makas Montajı işi İle Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Evde makas montajlayarak aylık kendinize güzel gelirler elde etme imkânınız var. Makasların bir tanesinin montajı 1,5 dakika kadar sürüyor. Bu durumda günlük ortalama bu işe ayıracağınız 6-7 saat ile aylık makas montajı işinden 1.500 TL ve civarında gelirler elde edebilmeniz mümkün. Yaklaşık olarak her ay devam eden bu işte bir önceki işinizde ki yaptığınız montajlar kaliteli ile ikinci sefer iş alabilirsiniz. Aksi takdirde önceki montajı beğenilmeyen kişilere ikinci sefere iş verilmemektedir.

Evde Makas Montajı işine Başvuru

Eğer evde makas montajı işine talipseniz konumuzun altında yer alan yorum gönderme bölümüne isminizin, yaşadığınız ilin ve mail adresinizin bulunduğu bir mesajı göndermeniz yeterli olacaktır. Uygun görülürse makas montajı işi dağıtan firmalar tarafından tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Sizde Evde Makas Montajı İle Para Kazanma konumuzda anlatıldığı evde iş fikirlerini yaparak evden para kazanmak istiyorsanız sayfa sonunda bulunan yorum alanına Adınız ve Soyadınız, mail adresiniz, telefon numaranızı, yaşadığınız ili ve kendiniz hakkında bir şeyler yazınız. Böylece Evde Makas Montajı İle Para Kazanma konusunda eleman arayan kişiler ve firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.