Mandal ve Toka Montajı Yaparak Ek Gelir

Mandal ve Toka Montajı Yaparak Ek Gelir

Evde Mandal Toka Montajı İle Para Kazanma

Boş vakitlerinde evde çalışarak kazanç elde etmek isteyen bayanlar için bugün yepyeni bir ek iş fırsatı tanıtımında bulunacağız. Sürekli artan talepler doğrultusunda firmalar ek iş arayan bayanlar için her geçen gün yeni iş kapıları oluşturmakta. Bizlerde sürekli bu konuların takipçisi olup evde ek iş yapmak isteyen bayanlar için bu ilanlar hakkında bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Bugün ki tanıtımımız da Evde Mandal Toka Montajı işi ile alakalı bilgilendirmeler yapacağız. Evden bu işi yapmak isteyen bayanların için mandal toka montajı işi nasıl yapılır, mandal toka montajı işi ile aylık ne kadar kazançlar elde edilebilir ve bu işe başvurma yolları ile alakalı açıklamalar yapacağız.

Evde Mandal Toka Montajı İle Nasıl Para Kazanılır? İşin Detayları Nedir?

Evde mandal toka montajı işi sitemizde bir kaç gün önce tanıtımını yaptığımız Evde Muz Toka Montajı İle Para Kazanma işimiz ile aslında aşağı yukarı aynı özellikleri taşıyor. Firmalar sizlere tokaların montaj olmamış, 3 parça şeklinde teslim ediyor. Tokanın sol, sağ parçaları ve montajı sağlayan yay olarak. Gönderilen toplam 90.000 parça ile 30.000 toka yapılmanız isteniyor. Aynı firmadan devamlı iş almak için montajları dikkatli ve özenli yapmalısınız ki işi dağıtan firmalar sizlere tekrardan dönüş yapabilsin.

Evde Mandal Toka Montajı İşi İle Ne Kadar Kazanılır?

Toka montajı yaparak aylık olarak 1.500 TL ye kadar gelir elde edebilirsiniz. Bu geliri elde edebilmek için bu işe günlük 6-7 saat süre ayırmanız gerekmekte. Aksi takdirde daha az vakit ayırdığınız an dolayısıyla gelirleriniz de düşecektir.

Evde Mandal Toka Montajı İşine Nasıl Başvuru Yapılır?

Bu işe başvuru yapabilmek için sitemizde konu altında bulunan yorum gönderme kısmından isim, mail ve bulunduğunuz ilin bilgilerinin olduğu bir yazıyı bizlere gönderin. Onaylanan yorumların ardından firmalar uygun gördükleri kişilere konu ile alakalı dönüş yapacaklar.