Örgü İşi Yaparak Ek Gelir İmkanı Sağlamak

Örgü İşi Yaparak Ek Gelir İmkanı Sağlamak

Evde Örgü İşi Yaparak Para Kazan

Özellikle bayanların evde ek iş yaparak para kazanmasını ve evlerine ek kazanç sağlamasını hedeflediğimiz sitemizde bu kez tanıtacağım iş gerçekten kadınlara yöneliktir. Evde örgü yapmayı seven bayanlar özellikle bu örgüleri satarak para kazanacaklarını bilirler. Hatta bu işi yapan bayanların sayısı bir hayli fazladır. Özellikle pazarlarda bu tür işleri yapan, tezgâh açan bayanları görüyorum.

Örgü piyasasında kendi işinizi kurabileceğiniz gibi sermayesi olarak dışarıdan örgüleri şirket verir ve siz verilen sipariş üzerine örgüleri hazırlarsınız. Örgü işi yapmak için öncelikle elinizin bu işe yatkın olması gerekiyor. Daha önce bu işi yapanlardan ders alabilir ya da halk eğitimin ücretsiz kurslarına katılabilirsiniz.

Örgü işi tam olarak nasıl oluyor; belki bilenler bilir ama bundan bahsetmek gerekirse yumak iplerle örgü yapmanız gerekiyor zaten bayanlar örgü denilince anlayabilirler. Tam olarak ne tür örgüler yapılması isteniyor piyasadaki örgü işleri nelerdir bunları sıralayacak olursak, ilk etapta şunlar var.

  • Patik ve babet örme işi
  • Bebek battaniyesi
  • Atkı örme işi
  • Lif örme iş
  • Bebek ve ya yetişkin kazak ve yelek işleri

Ayrıca özel siparişle yaptığınız örgülerin üzerine süsler de ekleyebilirsiniz. Bunlar artık sizin el becerinize bağlı. Yani ne kadar güzel işler çıkarırsanız o kadar çok dikkat çekerseniz. Bu da size sürekli sipariş demektir.

Bu tür örgü işi veren firmalar size nasıl ulaşacak onun bilgisini vermek gerekirse aşağıdaki yorum kısmına iletişim bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Özellikle yer bilgisi verin. Sizlere ulaşıp yaptığınız işleri görmek isteyecekler. Tabi örgü işi için daha önceden yaptığınız işler olmalı. Yani bir portföy oluşturmanız gerekir. Ayrıca instagram hesabı açıp orada yaptığınız işleri gösterip sipariş alabilirsiniz. Yani örgü işinden para kazanmak tamamen size kalmış bir durum.