Plastik Toka Paketleme İşi İle Ek Gelir

Plastik Toka Paketleme İşi İle Ek Gelir

Evde Plastik Toka Paketleme İşi

Evlerine ek gelir getirmek için arayışlarda olan bayanlar için firmalardan evlerde yapılabilecek işler konusunda sürekli yeni iş fırsatları çıkıyor. Yepyeni fırsatlardan bir tanesi olan Evde Plastik Toka Paketleme İşi ile alakalı bugün bayanlara Evde Plastik Toka Paketleme İşi yaparak nasıl para kazanabilecekleri, ne kadar kazanabilecekleri ve bu işle alakalı nasıl başvuru yapabilecekleri konusunda bilgilendirmek amaçlı ve ev hanımlarının evlerine ek gelir götürebilmesi için kısa bir yazı dizisi hazırlayacağız.

Evde Plastik Toka Paketleme İşi Detayları Nedir?

Evde Plastik Toka Paketleme İşi ile ilgili bilmeniz gereken detaylar şu şekilde;

Firmalar tarafından tarafınıza 10.000 adet sarı, 10.000 Adet pembe, 10.000 Adet yeşil, 10.000 Adet turuncu olarak gönderilen toplam 40.000 adet plastik tokayı 10 ar adetten toplam 40 adetlik olarak plastik tokayı ayrı ayrı poşetleme yapmanız gerekmekte. İşin sonucunda toplam 10.000 adet 40 ar adetli şekilde paketlenmiş plastik toka çıkması gerekiyor.

Evde Plastik Toka Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanılır?

Toka paketleme işinde gerçekten bayanlar için oldukça güzel bir kazanç fırsatı var. Aylık olarak bizim aldığımız geri dönüşlerden edindiğimiz bilgiler çerçevesinde 2.500 TL gibi bir gelir elde edebilmeniz mümkün. Ancak bu kadar gelir elde etmek için aylık olarak her gün ortalama 8-9 saat süre boyunca paketleme yapmanız gerekmekte. Bu ortalamayı yakalayamadığınız müddetçe geliriniz düşecektir. Ortalama 4-5 saat ayırmanız durumunda 1.200 TL gibi gelirler elde edebilmeniz de mümkün.

Evde Plastik Toka Paketleme İşine Başvuru Yapma

Bu iş eğer sizlere uygun geldiyse ve başvuru yapmak istiyorsanız yorum olarak sitemize bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Ardından bu gönderilen bilgiler doğrultusunda firmalar uygun gördükleri kullanıcılara geri dönüş yaparak iş vereceklerdir. İsim, mail ve bulunduğunuz ilin bilgilerini içeren bir yorumu göndererek iş talebinde bulunabilirsiniz. Dediğim gibi uygun göründüğü takdirde mail yolu ile tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Sizde Evde Plastik Toka Paketleme İşi konumuzda anlatıldığı evde iş fikirlerini yaparak evden para kazanmak istiyorsanız sayfa sonunda bulunan yorum alanına Adınız ve Soyadınız, mail adresiniz, telefon numaranızı, yaşadığınız ili ve kendiniz hakkında bir şeyler yazınız. Böylece Evde Plastik Toka Paketleme İşi konusunda eleman arayan kişiler ve firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.