Poşet Dosya Paketleyerek Ek Gelir

Poşet Dosya Paketleyerek Ek Gelir

Evde Poşet Dosya Paketleme İşi

Evde poşet dosya paketleme işi ile ek kazanç elde edebilirsiniz. Bildiğiniz gibi ev hanımları evde ek işler yaparak ev bütçelerine büyük katkılar sağlıyor. Hem kolay hem de çok vakit almayan işler ile aylık asgari ücret kadar ek gelir elde etmek mümkün hale geldi.

Bu aralar siz de sitemizde gördüğünüz gibi çok sayıda paketleme işi yazıları yazmaya başladık. Paketleme işleri revaçta olan işler. Daha önce cetvel takımı, pergel seti, toka gibi paketleme işlerinden bahsetmiştik. Bugün yine okulda ve ofiste çok fazla kullanılan poşet dosyaların paketleme işinden bahsedeceğiz.

Poşet dosya paketleme işi diğer işlere göre basit gelebilir, ancak biraz dikkat isteyen bir iş. Çünkü poşet dosyalar çok ince ve paketlerken dikkat etmeniz gerekir. İstenilen sayıda koyup, açık vermemeniz lazım. Açık verdiğiniz takdirde tekrar paketleme işini sil baştan başlamanız gerekecek. Bu karışıklığı önlemek için grup halinde çalışmanızı tavsiye ederiz. Bireysel olarak dikkatiniz dağılabilir.

Poşet dosya paketleme işi veren firmalar sizlere içinde binlerce poşet dosyanın olduğu koliler gönderir. Örneğin bunları 100er poşet dosyanın içinde olduğu paketlere ayırmanız istenir. Firma size aylık ödeme tarihi yapar. Yapacağınız paket sayısına göre 1000-2000 TL ödeme alabilirsiniz.

Poşet dosya paketleme işi yapmak istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz. Bu işi veren firmalar sizleri fark edip iş gönderilirler. İsim, soyisim, adres ve telefon bilgileriniz yeterli olacaktır. Herkese iyi ek işler diliyoruz.

Sizde Evde Poşet Dosya Paketleme İşi konumuzda anlatıldığı evde iş fikirlerini yaparak evden para kazanmak istiyorsanız sayfa sonunda bulunan yorum alanına Adınız ve Soyadınız, mail adresiniz, telefon numaranızı, yaşadığınız ili ve kendiniz hakkında bir şeyler yazınız. Böylece Evde Poşet Dosya Paketleme İşi konusunda eleman arayan kişiler ve firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.