Sigara / Tütün Paketleme İşi

 EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM

  Hayat şartlarının zorlaşması, iş imkanlarının azalması gibi durumlar yüzünden artık ek bir kazanç sahibi olmak isteyebilirsiniz. Ancak bir çok iş zaman ve iş yükünden dolayı hali hazırda yaptığınız işten vakit ayırıp da yapabileceğiniz uygunluk da değildir. Sadece ek kazanç için değil ayrıca evinizden çıkmadan da çalışmak isteyebilirsiniz. Özellikle çocuğunuz var ve bırakacak kimseniz yoksa bahsedeceğimiz iş tam da size göre bir iş olabilir. Bu yüzden yazının devamını okumanızı tavsiye ederiz. Bahsedeceğimiz iş ; sigara paketleme

 Sigara Paketleme İşi Nedir?

           Bildiğiniz üzere sigara çok tüketilen ve günümüz şartlarında biraz fazla ücretli bir ürün haline gelmiştir. Zam üzerine zam yapıldığından sigara tiryakileri farklı bir yöntem olan sarma tütün sigaraya yönelmiştir. Tütünün sigara kağıdının içine konularak sarılması ile hazırlanan bir sigaradır bu .   Hazır sigara paketlerinden farklı olarak fiyat noktasında uygundur. Tütüncü diye bilinen firmalardan hazır sarılmış tütün sigaraları satın almaktadırlar. Zamanın kıymetli olduğu bu dönemlerde insanlar uygun fiyata aldığı bu ürünü hazır bir şekilde sarılmasından dolayı tercih etmektedirler. İşte bundan dolayı da firmalar tütünün sarılması işini evinden para kazanmak isteyen kişilere vermektedirler. Oldukça ilgi gören bu işten güzel kazançlar elde edilebilmektedir. Eğer ’’ bu işi yapabilirim’’ diyorsanız bir paket içerisine firmalara göre farklılık gösterebilen sayıda sigara tütünü sarıp koymayı göze alıyorum demektesinizdir. Anlatıldığı gibi kolay bir iş olan sigara paketleme işinden aylık 800 ile 100 TL arasında para kazanabilirsiniz. Bu da bildiğiniz bir ortam yani evinizde elinize geçen güzel bir kazanç olacaktır.

Sigara paketleme İşine Nasıl Başvurabilirim?

     Sigara paketleme işi çok ilgi gören bir iştir. Firmalar bu iş için internet sitelerine form bırakıp sizden bu formları doldurmanızı isterler.  Siz de bu forma isminizi iletişim bilgilerinizi ve açık adresinizi belirtiniz. Daha sonra firma tarafınıza dönüş sağlar ve paketleme yapmanızı istediği ürünü size getirir. Size belirli bir süre veriri ve bu süre bitiminde işi teslim edersiniz. Teslim işlemi gerçekleştikten sonra firma size ödemenizi gerçekleştirir.