Tel Toka Paketleme İşi 1500 TL Ek Gelir

Tel Toka Paketleme İşi 1500 TL Ek Gelir

Evde Tel Toka Paketleme İşi

Aile bütçesine ek gelir katmak amacı ile evden ek iş arayan bayanlar son dönemlerde İnternet üzerinden bu aramaları sıkça gerçekleştiriyorlar. Evden ek kazanç sağlamak için çokça talep olunca aynı şekilde firmalarda bu talepleri karşılayıp hem kendilerine, hem ev hanımlarına kazanç sağlayabilmek için yepyeni evden ek iş fikirleri ile karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda çokça evlere dağıtılan ve popüler olan Evde Tel Toka Paketleme İşi ile alakalı ev hanımlarına merak ettikleri sorular ile alakalı bu yazımızda bilgilendirmeler yapacağız.

Evde Tel Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılır, Nedir?

İnternet üzerinden ek iş arayan bayanların son dönemde sıkça karşılarına çıkan Evde Tel Toka Paketleme İşi firmalar tarafından evlere dağıtılan 200.000 adet tel toka ile başlıyor. Bu dağıtılan tel tokaları 10’arlı ve 20’şerli paketler halinde paketleyip kapatmanız isteniyor. İşlemi yaparken dikkatli olmanız gereken tek konu paketlerin adetleri ve toplam 200.000 adet tokadan eksik adet çıkmaması.

Evde Tel Toka Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanabiliriz?

Evde tel toka paketleme işi yaparak aylık olarak güzel gelirler elde etme imkânınız var. Yüksek gelirler elde edebilmek için bir değil bir kaç parti iş yapmanız gerekiyor (1 parti 200.000 adetten oluşmaktadır.) Aylık bu işe ayıracağınız vakit ile birlikte kazancınızda dolayısıyla değişiklik gösterecektir. Günlük ortalama bu işe ayırdığınız 5-6 saat ile aylık olarak 1.200 TL ile 1.400 TL arası bir ek kazanç elde edebilmek mümkün.

Evde Tel Toka Paketleme İşi İle Nasıl Başvurabilirim?

Evde tel toka paketleyerek ek gelir etmek isteyen ziyaretçilerimiz, evde tel toka paketleme işi veren firmaların sizlere ulaşabilmeleri için isminizin, telefonunuzun, mail adresinizin ve bu işe günlük kaç saat ayırabilirsiniz bunun bilgisinin geçtiği bir yorumu konu altına gönderirseniz, uygun görüldüğü takdirde firmalardan dönüş yapılacaktır.