Telefondan Oyun indirip Oynayarak Para Kazanmak

Telefondan Oyun indirip Oynayarak Para Kazanmak

Cep Telefonundan Oyun İndirip Nasıl Para Kazanılır?

Eskiden Para kazanmak için oyun oynayacaksın deseler belki de çok inanılmaz gelirdi ve hatta gülüp geçerdik.  Teknolojinin sınırlarını zorladığı bu çağda oyun oynayarak para kazanmak en popüler işlerin başında gelmektedir. Cep telefonuna oyun indirerek para kazanma, bilgisayar, tablet ve akıllı cep telefonlarınızdan oynayabilirsiniz. Oynadığınız oyun içeriklerine göre kazanacağınız parada değişmektedir. Ciddi boyutlarda para kazandıran oyunlar keşfedildikçe adeta oyun değil artık bir iş gözüyle de bakılmaya başlandı.

Cep telefonuna oyun indirip para kazanmak için hangi oyunları oynamak lazım en çok merak ettiklermizin başında gelir.İlk adım olarak cep telefonuna oyun indirip iyi paralar kazanmak için hangi oyunları oynamalısınız Öğrenip bunun yanında da yüksek puanlar elde ederek ulaşabildiğiniz seviyeleri zorlamalısınız. Cep telefonlarından oynanan oyunlarda bir çoğu türkçe olarak oynanabilirken, aslında en iyi paraları kazandıranların arasında İngilizce olarak oynanan oyunlar gelmektedir. İngilizce olarak oynan oyunları tercih etmeniz durumunda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz fakat yine de başarılı olmak ve iyi paralar kazanabilmek mümkün. cep telefonuna oyun indirerek yadsınamayacak devasa paralara kazanma şansınız var.Bu oyunlar o kadar ilgi gömekte ki biçok kullanıcı  kendi hesaplarında yüksek seviyelere ulaştıktan sonra  bu hesapları satın alırlar ve bu sayede  daha çok parayı daha kısa sürede kazanmış olurlar.

Bu Oyunları Nasıl İndirebilirsiniz?

Gerçekten hem eğlenip hem iyi paralar kazanmak istiyorsanız cep telefonunuza bu oyunları indirmeniz gerekiyor.Oyunları indirmek istiyorsanız izleyeceğiniz yol STEAM programını indirip steampowered.com ‘a  girip belirlenen ücreti ödeyip oyunlarınızı satın alabilirsiniz.

Cep telefonuna oyun indirerek en iyi paraları kazandıran en popüler oyunların arasında önde gelen birkaçını paylaşabiliriz.

1- PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

Şuanda en popüler oyunlardan olan kısa adı PUBG olan istediğiniz kadar oyuncu ile oynayabileceğiniz bir oyundu .2017 yılında tasarlanmış olmasına rağmen Dünya’ da milyonlarca insanı telefon başına kitleyen bu oyunda kısaca yapmanız gereken bulunduğunuz adadaki herkesi öldürüp oyunu başarılı şekilde sonlandırmak.

2-DOTA 2

Cep telefonunuza indirerek ciddi oranda para kazanma şansı yakalayacağınız bu oyunu ücretsiz bir şekilde oynayıp başarı oranınızı süzgeçten geçirip sonrasında en az 5-6 saat bu oyunu oynayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

3-DEPTH

Adrenalini yüksek bir oyun olupbaşarılı olduğunuz taktirde birçok ödül kazanıp bu ödülleri satıp iyi paralar kazanabiliyorsunuz.

4-LEAGUE of LEGENDS

Cep telefonuna nasıl bir oyun yükleyip çok para kazanabilirim diyenler için bu oyun harika olacaktır .LOL’da seviyenizi yükselttikce mükemmel parçalar kazanıp karakterinizi değiştirebiliyorsunuz.

5-COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE

Ençok para kazandıran oyunların arasında gelen Counter Strike Global Offensive’de çok iyi paralar kazanabilme şansına sahip olmak için öncelikli olarak cep telefonunuza oyunu indirmeniz gerekir .Şavaş oyunu olarak tanımlanan bu oyunda başarı yüzdesine göre rütbeler kazanırsınız.

6-H1Z1

Bir zombi oyunu olan H1Z1’de zombiler ile savaşıp başarılı olduğunuz takdirde kutu ve kasalar kazanıyor ve bu sayede çok para kazanabileceğiniz ödülleri elde etmiş oluyorsunuz.

Cep telefonunuza bu oyunları indirerek eğlenirken kazanıyorsunuz.