Tesbih Ucu / Püskül Dizerek Ek Gelir İmkanı

Tesbih Ucu / Püskül Dizerek Ek Gelir İmkanı

Evde Tesbih Ucu İşi ile Kazanmak

Evde tesbih ucu işi bugün bahsedeceğimiz evde ek işlerden bir tanesidir. Özellikle hanımların evde ek iş yaparak para kazanabileceği rahat ve oturduğun yerden yapılabilecek bir iş. Kazandırdığı paraya bakıldığında ise basit bir iş olmasına rağmen, kazancı çok iyi bir ek iş olarak karşımıza çıkıyor.

Evde ister bireysel isterse takım olarak tesbih ucu işi yapabilirsiniz. Takım olarak akraba ya da arkadaşlarla yapacağınız işlerde hem daha hızlı hem daha profesyonel görünürsünüz. Böyle çok fazla iş alabilirsiniz. Evde tesbih ucu işi zevkli ve eğlenceli bir iş.

Eve Tesbih Ucu İşi Veren Firmalar

Eve tesbih ucu işi veren firmalar sizlere kullanacağınız tüm malzemeleri gönderirler. Gönderilen malzemelerle istediğiniz gibi tesbih uçları tasarlayıp yapabilirsiniz. Tasarlayacağınız tesbih uçları ne kadar orjinal ve güzel olursa o kadar çok yeni sipariş alırsınız. Ayrıca kendi işiniz olarak da yapıp başka yerlerde satabilirsiniz. Tesbih işi geleneksel bir kültürümüz olduğu için piyasası daima vardı.

Tesbih işi veren firmalar, her bir tesbih ucu işine 25 kuruş gibi bir ödeme yaparlar. Mesela 6 bin tesbih ucu işi veren firma size nakit olarak 1500 TL para ödemesi yaparlar. Tesbihleri teslim ettikten sonra parasını alırlar. Sizler de bu evde tesbih ucu işi yapmak istiyorsanız aşağıdaki yorum kutusuna iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Ayrıca daha önce yazdığımız evde tesbih işi yazımıza da göz atabilirsiniz. O yazımızda tüm tesbihi yapıyoruz. Evde tesbih ucu işi hakkında yorum ve sorularınızı sorabilirsiniz. Herkese iyi ek işler diliyoruz.

Sizde Evde Tesbih Ucu İşi ile Kazanmak konumuzda anlatıldığı evde iş fikirlerini yaparak evden para kazanmak istiyorsanız sayfa sonunda bulunan yorum alanına Adınız ve Soyadınız, mail adresiniz, telefon numaranızı, yaşadığınız ili ve kendiniz hakkında bir şeyler yazınız. Böylece Evde Tesbih Ucu İşi ile Kazanmak konusunda eleman arayan kişiler ve firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.