Toka Montajı Yaparak Para Kazanmak

Toka Montajı Yaparak Para Kazanmak

Evde Toka Montajı İle Para Kazanma

Evde ek iş yaparak gelir elde eden bayanlara yepyeni bir ek kazanç kapısı daha açıldı. Evde Muz Toka Montajı yaparak para kazanma işi ile başvurularınızı bu konumuz altında yapabilir ve muz toka montajı işi ile evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Bugün web site adresimiz üzerinden Evde Muz Toka Montajı ile alakalı ne kadar kazanabilirsiniz? Evde Muz Toka Montaj işi nasıl yapılır? Ve bu işe nasıl başvuru yapabileceğiniz ile alakalı bilgilendirmelerde bulunacağız.

Evde Toka Montajı İşi Nasıl Yapılır? Nedir?

Muz toka bildiğiniz gibi iki ayrı parçadan oluşan bir toka. Bu iş firmalar tarafından evlere işte tamda bu sebeple dağıtılıyor. İki ayrı parça ve montaj ürünü ile birlikte tarafınıza gönderilen tokaları montajlayarak birleştirmeniz isteniyor. Tarafınıza gönderilen parçalarla toplamda 150.000 adet toka yapmanız isteniyor. Montaj yaptığınız tokları tek tek kontrol edip çalıştıklarına onay vermeniz gerekiyor. Aksi takdirde teslim ettiğiniz ürünlerde çalışmayan ürünler çıktığı tespit edilirse tekrar iş almanız zorlaşır.

Evde Toka Montajı Yaparak Ne Kadar Kazanabilirim?

Evde toka montajlayarak bir ay içinde yüksek gelirler elde edebilmeniz mümkün. Ancak bu durum için sanki sabit bir işte çalışıyormuş gibi her gün belirli bir saatinizi bu işe ayırmanız gerekmekte. Ortalama olarak 1.300 TL gibi bir gelir elde edebilmek için muz toka montajı işine ortalamalara olarak her gün 1 ay boyunca 6-7 saatinizi ayırmanız gerekiyor. Daha az süreler ayırarak bu işi yine yapabilirsiniz ancak dolayısıyla kazancınız azalttığınız süreye oranla düşecektir.

Evde Toka Montajı İşine Başvuru

Eğer muz toka montajı yaparak para kazanmak istiyorsanız sitemizde ki yorum alanından isim, mail ve yaşadığınız ilin bulunduğu bir mesajı gönderin. Evde muz toka montajı yapan firmalar tarafından değerlendirmeler yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.