Yastık Doldurma İşi İle Ek Gelir İmkanı

Yastık Doldurma İşi İle Ek Gelir İmkanı

Evde Yastık Doldurma İşi İle Para Kazanma

Günümüz şartlarında artık evde yaşayan her bayanın mutlaka ek bir işe ihtiyacı var. Bu işleri bulmak içinde genelde bayanlar internet üzerinden bu konuyu araştırmaktalar. Bizlerde bayanlara her gün yeni bir iş imkânı sunmak amacı ile hazırlamış olduğumuz web sitemizde bugün bayanlara yepyeni bir iş fırsatı sunacağız.

Evde Yastık Doldurma İşi 2019 yılı ile birlikte evlere artık yoğunlukla dağıtılan ve oldukça güzel gelirler elde edebileceğiniz bir iş fırsatıdır. Genelde dekoratif yastıkların doldurulmasından oluşmakta olan bir iştir. İlerleyen anlarda ve aşamalarda farklı çeşitlerde yastıklarla da karşılaşmanız mümkün.

Evde Yastık Doldurma İşi Nedir? Nasıl Yapılır?

Kısa bir bilgilendirmeden sonra Evde Yastık Doldurma işini biraz daha detaylandıralım. Evde Yastık Doldurma işi firmalar tarafından dolgu malzemesi ve yastık kılıflarının tarafınıza gönderilmesi ile başlar. Tarafınıza gönderilen boş yastık kılıflarını dolgu malzemeleri ile doldurduktan sonra birde poşete geçirmeniz gerekiyor. Toplamda sizlerden parti başına 500 yastık yapmanız bekleniyor. Birden fazla parti iş alabilme imkânınız var.

Evde Yastık Doldurma İşinden Ne Kadar Kazanılır?

Yastık doldurma işi gerçekten güzel kazancı olan bir ek iş. Bitireceğiniz 500 yastıkla bir partiyi tamamlamış olacaksınız. Aylık olarak bu iş üzerinden günde ortalama olarak ayıracağınız 6-7 saat ile 1.500 TL ye kadar varan kazançlar elde edebilmeniz mümkün ancak bu rakamlara ulaşabilmek için birden fazla parti işi alıp teslim etmeniz gerekiyor. Ayrıca yaptığınız işte hassas ve düzenli olmalısınız ki teslim ettiğiniz ilk partiden sonra tekrar iş dönüşünde problem yaşamayın.

Evde Yastık Doldurma İşine Başvuru

Başvurularını altta yer alan yorum formu aracılığı ile gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz yorumlar ilk onayı geçtikten sonra firmalar tarafından incelenecek ve olumlu görüldüğü anda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İsim, mail ve yaşadığınız ilin yorumunuzda belirtilmesine özen gösteriniz.